• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gazetemamak06
  • https://www.instagram.com/gazetemamak.ankara

Anasayfa

3- En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz nelerdir? En büyük hayalim kitaplarımın tüm okuyuculara ulaşması ☺ 4- İlk okuduğunuz satın aldığınız kitap neydi? Küçüklüğüme dair en çok hatırladığım Buket Uzuner’in İki Yeşil Susamuru kitabıydı. İlk bu kitabı almıştım.
Sanalhaber ile kültür,eğitim ve sanat üçlüsüyle aşağıda yer alan alanlarda yazarlık yapacak kişiler aranıyor. - Ekonomi - Toplum Bilimi/ Sosyoloji - Müzik ve Sanat - Dijital Ağ ve Sanal Bilgi - Edebiyat
''Kırmızıyla Ben'' adlı kitabından sonra yeni kitap çalışması ile Yazar Yusuf Özlem Yılmaz'a dair röportaj çalışmamız 11 Temmız 2020 itibariyle gazetemamak.com'da sizlerle birlikte olacaktır. Ayrıca ilerleyen haftalarda kitap ve çekiliş etkinlikleri için sayfamızı takip etmeye devam etmenizi bekliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapmış olduğu kabine sonrasında 2'nci normelleşme sürecinde alınan kararları şu şekilde sıralamıştır.
Ramazan ayı oruç, ibadet ve sabır ayıdır. Allah'ın rahmet ve bağış kapılarının açıldığı aydır. Sevgili Peygamberimiz, ramazan ayında içtenlikle yapılan dua, ibadet ve iyiliklerin Allah katında daha değerli olacağını bildirmiştir.
Öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği LGS VE YKS sınav tarihleri belli oldu.
Birlik, dayanışma ve haksızılıkla mücadelede işçi ve emekçilerin, ilk kez 1923'te resmi olarak kutlandığı İşçi Bayramınızı Gazete Mamak olarak kutluyoruz.
100. YILDA ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret2311
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67099.7097
Hava Durumu
Saat